Twin Checkout - Akrils - Taisnstūra - 60x60

Twin Checkout ir izliekts sfēriskais spogulis. Šis spogulis ir lieliski piemērots lielveikaliem, sniedzot papildu aizsardzību,  kas ļauj pārdevējam labāk novērot cilvēku iegādātās preces, kuras atrodas iepirkšanās grozā.

Spogulis tiek novietots virs maksāšanas zonas, kas ļauj pārdevejam pārlicināties, ka visas preces ir noskenētas. 

TWIN Chekout novērošanas sistēma sastāv no diviem spoguļiem- 1 griestu (60 x 60 cm) un 1 kases spoguļa(14 x 20 cm). Mazais spogulis ir regulējams un to var piestiprināt pie jebkuras virsmas, kas ļauj pārdevējam nelūkoties griestu spogulī. Griestu spogulis rada attēla atspūlgu kases spogulī.

€202,07 €167,00
Ir noliktavā
SKU
DA-4.3100.000

Papildus informācija
Produkta nosaukumsTwin Checkout - Akrils - Taisnstūra - 60x60
Diametrs (mm)0
Augstums - Ārējie izmēri (mm)600
Platums - Ārējie izmēri (mm)600
Svars (kg)1
IzmantotIekštelpās
Spoguļu sērijaTwin Checkout ir sfērisks spogulis. Piemērots veikalu aprīkojumu uzlabošanai un drošībai. Griestu spogulis tiek novietots kases zonā, ļaujot pārdevējam izmantot mazo spoguli, lai redzētu preces klienta iepirkumu ratiņos, tiem nezinot.
Piegādes laiksZvaniet, lai noskaidrotu
PiemērotsLielveikaliem, Būvniecības veikaliem
Piestiprināms pieGriestiem
Montāžas aprīkojumsFlexible support included
RegulējumsFiksēts

TWIN CheckOut

Šis sfēriskais drošības spogulis lieliski iederēsies veikalos, kā arī tas kalpos kā efektīvs papildinājums videonovērošanai. 

Twin Checkout akrila spogulis ir teicams risinājums pretzagšanas gadījumiem, līdz ar to tas strādā arī kā preču aizsardzības sistēma. Šis nedaudz izliektais spogulis nāk komplektā ar mazāku kases spoguli, kurš tiek novietots blakus pārdevēja darbavietai. Mazais spogulis sniedz augstas kvalitātes attēlu darbiniekam,ļaujot ūkoties klientu iepirkumu ratiņos tiem nezinot. 

Lai uzlabotu Jūsu veikala aprīkojumu Twin Checkout novērošanas sistēma sniegs papildu aizsardzību kases zonā, darbiniekam pārliecinoties, ka visas preces kas atrodas iepirkšanās grozā tiek noskenētas. 

Lielais griestu spogulis (60 x 60 cm) tiek izgatavots no akrila un sver mazāk kā 1 kg. Pateicoties vieglajam svaram šo spogulis ir ļoti viegli piestiprināt un uzstadīt.

Mazais kases spogulis (14 x 20 cm) tiek novietots blakus pārdevēja sēdvietai, lai tas varētu redzēt atspūlgu no lielā griestu spoguļa, nelūkojoties augšup. Šis spogulis ir ļoti viegli regulējams un uzstādāms darbinieka vajadzībām, kā arī komplektā iekļauts regulējams rokturis.

 

 

Klientu jautājumi
Nav jautājumu
Vai jūs atradāt ko meklējāt?