Pārbaudes spogulis uz riteņiem - nerūsējošais tērauds - 32 cm

Pārbaudes spogulis, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda, ir ērts, lai kanorolēru un pārbaudītu lidmašīnu, kravas automāšīnu un citu lielu mašīnu jomas.

Piemērots automašīnu mehāniķiem un inspekcijas / drošības dabiniekiem lidostās vai policijas darbam un robežkontrolei. Pārbaužu laikā tas atvieglo priekšmetu vai bojājumu atklāšanu.

Atstarojums nodrošina skatu 1:1.

Papildus apgaismojumam varat iegādāies lukturīti, kas apgaismo nepieciešamo darba zonu. Šo lukturīti var vienienot vai noņemt no turētāja pēc vajadzības. Turklāt, to var izmantot kā parastu lukturīti, kad to atdala.

€424,71 €351,00
Ir noliktavā
SKU
BR-077200

Papildus informācija
Produkta nosaukumsPārbaudes spogulis uz riteņiem - nerūsējošais tērauds - 32 cm
Diametrs (mm)320
Augstums - Ārējie izmēri (mm)105
Platums - Ārējie izmēri (mm)0
FormaApaļveida
MateriālsNerūsējošā tērauda
IzmantotIekštelpās, Āra apstākļiem, Vehicle
KrāsaNerūsējošā tērauda
RāmisMelns
Spoguļu sērijaPārbaudes spoguļi ir ideāli piemēroti, lai pārbaudītu visu veidu transportlīdzekļus vai citas vietas, kuras ir grūti pieejamas. To var izmantot mehāniķi, lidsotās vai policijas darbā.
Piegādes laiksZvaniet, lai noskaidrotu
PiemērotsNopratināšanas Telpās
RegulējumsRegulējams

Pārbaudes spogulis - nerūsējošais tērauds - 30 cm

Augstas kvalitātes pārbaudes spogulis, kas piemērots automašīnu mehānikas, lidostas, policijas un robežsardzes darba kontrolei. Izliektā spoguļa forma nodrošina plašu atspulga skatu, kas atvieglos priekšmetu vai iespējamo bojājumu noteikšanu. Tas ir ļoti noderīgi pārbaudot transportlīdzekļu apakšējo daļu šaurās vai dziļākās vietās.

Ir iekļauta arī paplašinājuma nūja, kas atvieglo spoguļa lietošuanu visgrūtāk sasniedzamajās / nepieejamajās zonās.

Stingrs un neiznīcināms nerūsējošais tērauds

Atšķirībā no stikla ekvivalentiem nerūšējošā tērauda spoguļi nevar saplīst. Lielā triecienizturība padara šos spoguļus par ilgstošu risinājumu.

Izmēri

Pārbaudes spogulis sver 2,8 kg, un pagarinājuma nūja sver papildu 0,6 kg. Nūjas garums ir 65 cm garš un var tikt pagarināts līdz 150 cm.

Turētājs ar zibspuldzi

Papildus ir iespējams iegadāties turētāju ar zibspuldzi kā papildu piederumu.

Sazinies ar mums

Ja jums ir kādi jautājumu par produktu vai vēlaties saņemt palīdzību, lai atrastu jums piemērotu spoguli. Lūdzu, sazinies ar mums vai uzraksti mums epastu info@safegear.com . Mēs labprāt jums palīdzēsim.

Klientu jautājumi
Nav jautājumu
Vai jūs atradāt ko meklējāt?