Seifi

Pretuzlaušanas un Ugunsdroši Seifi

Ja jums ir sertificēts seifs, jūsu svarīgie dokumenti un vērtslietas tiks pasargātas pret ielaušanos, ugunsgrēku vai dabas katastrofu.

Mājās novietotā seifā jūs varat uzglabāt vērtslietas, piemēram, rotaslietas vai svarīgus dokumentus, piemēram, dzimšanas apliecības un testamentus, lai aizsargātu tos no neautorizētu cilvēku piekļuves. Uzņēmumiem seifu izmantošana ir svarīga nozīme dokumentu, skaidras naudas vai produktu aizsardzībā pret ugsgrēkiem un zādzībām.

Drošība

SafeGear piedāvā dažādus modeļus, no kuriem katrs ir atšķirīgs ugunsdrošības un pretuzlaušanas klase. Mēs piedāvājam seifus privātmājām, birojiem, skolām, mazumtirzniecības un rūpniecības nozarēm. Izmantojot seifu ar enkurošanas funkciju pie grīdas vai sienas padara pretuzlaušanās drošu. Grīdas vai sienas droša uzstādīšana jāveic ēkas plānošanas vai renovācijas fāzē.

Visi seifi ir aprīkoti ar mehānisko slēdzeni vai elektronisko kodu atslēgu.

Safegear produktu klāsts sastāv no dažādiem seifiem, piemēram, ugunsdrošiem seifiem, pretuzlaušanas seifiem, datu seifiem, datoru seifiem, depozītu seifiem, atslēgu seifiem, ieroču seifiem, viesnīcu seifiem un seifi ķīmiskiem produktiem.

Kvalitāte

Mūsu seifus pārbauda neatkarīgas drošības institūcijas, tostarp VdS Vācijā, Eiropas Sertifikācijas padome, Zviedrijas SP tehniskā pētījumu institūts un UL Underwriters Labratotijas, lai nodrošinātu augstākās klases standartus. Turklāt lielāko daļu no mūsu seifiem novērtē ar skaidras naudas reitingu un ugunsdrošības novērtējumu.

Zemas kvalitātes seifi nenodrošina pietiekamu drošību un ļauj zagļiem izaupīt jūsu vērtslietas. Šī iemesla dēļ apsveriet iespēju nopirkt pārbaudītu seifu, kas nodrošinās drošību jūsu neaizvietojamajām mantām.

Ugunsdrošība

Ugunsdrošī seifi ir labākais veids, kā pasargāt svarīgus dokumentus, piemēram, apdrošināšanas polises, dzimšanas apliecības, automašīnu reģistrācijas dokumentus un citas neaizvietojamas vērtslietas no ugns un zādzībām. Ugunsdrošs seifs pasargā pret uguns un siltuma iedarbību. Mūsu ugunsdrošie seifi ir ugunsizturīgi līdz pat 120 minūtēm degšanas laika, kas nodrošina, ka ugunsgrēka laikā jūsu svarīgie dokumenti un vērtslietas paliek drošībā.

Noturiba pret ielaušanos

Pretuzlaušanas aizsargātiem seifiem ir īpaša konstrukcija, kas padara zādzību speciālistiem iekļūt vai piekļūt seifā esošajām vērtslietām. Ugunsdrošs seifs iztur ne tikai vienkāršus pacelšanas darba rīkus, bet arī elektroniskos instrumentus un metināšanas iekārtas. Drošā pretestības pakāpe var atšķirties. Jo augstāka pretuzlaušanas klase, jo seifs ir drošāks un stabilāks.

Lai nodrošinātu labāku drošību vieglākiem seifiem, ietecams tos piestiprināt pie sienas vai grīdas, lai zagļiem neļautu seifus aizvest un uzlaust tos vēlāk. Tomēr, ja seifa svars ir lielāks par 1000 kg, piestiprināšana nav nepieciešama.

Ugunsdrošs seifs nodrošinās jūsu vērtslietu drošību, kad būsiet izbraucis, atvaļinājumā vai pat miegā. Draudi var iebrukt jūsu mājā jebkurā laikā, tāpēc seifs padara zagļiem gandrīz neiespējamu piekļuvi jūsu vērtslietām.

View as Grid List

Items 1-12 of 65

Page
per page
Set Descending Direction
View as Grid List

Items 1-12 of 65

Page
per page
Set Descending Direction