Pārbaudes spogulis - nerūsējošais tērauds - 30 cm

Pārbaudes / apskates spogulis, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda materiāla ir lielisks risinājums, lai kontrolētu un pārbaudītu lidmašīnu, kravas automāšīnu un citu lielu mašīnu detaļas.

Izliektā spoguļa forma nodrošina plašu atspulga skatu, kas atvieglos priekšmetu vai iespējamo bojājumu noteikšanu. Tas ir ļoti noderīgi pārbaudot transportlīdzekļu apakšējo daļu šaurās vai dziļākās vietās. Atstarojums nodrošina skatu 1:1.

Piemērots automašīnu mehāniķiem un inspekcijas / drošības dabiniekiem lidostās vai policijas darbam un robežkontrolei. 

Papildus apgaismojumam varat iegādāties lukturīti, kas apgaismo nepieciešamo darba zonu. Šo lukturīti var pievienot vai noņemt no turētāja pēc vajadzības. Turklāt, to var izmantot kā parastu lukturīti, kad to atdala.

Ir iespēja iegādāties parnēsājamu aizsargsomu, lai pasargātu pārbaudes / apskates spoguli no skrāpējumiem un putekļiem, kad tas netiek izmantots transpotlīdzekļa apskates laikā.

 

 
€343,64 €284,00
Ir noliktavā
SKU
BR-077100

Papildus informācija
Produkta nosaukumsPārbaudes spogulis - nerūsējošais tērauds - 30 cm
Diametrs (mm)300
FormaApaļveida
MateriālsNerūsējošā tērauda
IzmantotIekštelpās, Āra apstākļiem
KrāsaNerūsējošā tērauda
Spoguļu sērijaPārbaudes spoguļi ir ideāli piemēroti, lai pārbaudītu visu veidu transportlīdzekļus vai citas vietas, kuras ir grūti pieejamas. To var izmantot mehāniķi, lidsotās vai policijas darbā.
Piegādes laiksZvaniet, lai noskaidrotu
PiemērotsNopratināšanas Telpās
RegulējumsRegulējams

Pārbaudes spogulis - nerūsējošais tērauds - 30 cm

Pārbaudes / apskates spogulis, kas piemērots automašīnu mehānikas, lidostas, policijas un robežsardzes darba kontrolei. Izliektā spoguļa forma nodrošina plašu atspulga skatu, kas atvieglos priekšmetu vai iespējamo bojājumu noteikšanu. Tas ir ļoti noderīgi pārbaudot transportlīdzekļu apakšējo daļu šaurās vai dziļākās vietās.

Ir iekļauta arī paplašinājuma nūja, kas atvieglo spoguļa lietošuanu visgrūtāk sasniedzamajās / nepieejamajās zonās.

Apskates spoguļa virsma - neiznīcināms nerūsējošā tērauds

Apskates spoguļa virsma ir no triecienizturīga materiāla. Nerūsējošā tērauda materiāls nodrošina augstu triecienizturības pakāpi. Atšķirībā no stikla ekvivalentiem nerūšējošā tērauda spoguļi nevar saplīst. Lielā triecienizturība padara šos spoguļus par ilgstošu risinājumu.

Izmēri

Pārbaudes spogulis sver 2,8 kg, un pagarinājuma nūja sver papildu 0,6 kg. Nūjas garums ir 65 cm garš un var tikt pagarināts līdz 150 cm.

Turētājs ar zibspuldzi

Ir iespējams iegādāties turētāju ar zibspuldzi kā papildu piederumu.

Sazinies ar mums

Ja jums ir kādi jautājumu par produktu vai vēlaties saņemt palīdzību, lai atrastu jums piemērotu spoguli. Lūdzu, sazinies ar mums vai uzraksti mums epastu info@safegear.com . Mēs labprāt jums palīdzēsim.

Klientu jautājumi
Nav jautājumu
Vai jūs atradāt ko meklējāt?